Mickey Factz nabízí svou diskografii

Někdo může namítnout, že v oné diskografii pořád není album The Achievement, ale i tak všech jedenáct mixtapů stojí za stažení a to i případě, že už jste je slyšeli.

Na každém z nich je totiž několik nových tracků, vždy z doby, kdy daný mixtape vyšel. Seriál neskončil u letošního Mickey MauSe, což je mimochodem hodně nedoceněný kousek, protože Mickey nahrál dvojici mixtapů #Y a #Ynot. Ty vznikaly během posledních týdnů a #Y vzniklo ani ne za sedm dní, ale na kvalitě to poznat určitě nejde. The Artistic Collection, jak se kompletní edice jmenuje, vyšla ve fyzické podobě jak boxset v limitovém počtu kusů, ale do našich končin si ho neobjednáte.

O albu The Achievement jsem nic nového nenašel, ale možná už brzy uslyšíme něco nového od kolektivu All City Chess Club. Album to kvůli kontraktům u různých labelů určitě nebude, ale Lupe Fiasco řekl, že pokud něco vznikne, tak to bude žít v mixtape světě. Lupe se tomu nebrání a kromě Mickeyho je pro i B.o.B a Diggy, takže bude zajímavé sledovat, jak to dopadne a hlavně jestli to nějak ukončí trapný spor Diggyho s J. Colem. Streamujte a stahujte tedy dva nějnovější kousky a pro zbytek kolekce zamiřte buď sem nebo sem. 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná