Mickey Factz láká na prohlídku nejluxusnější budovy v New Yorku

Když si na wikipedii otevřete stránku Mickey Factz, tak pod položkou studio albums svítí, že The Achievement vyjde během letoška, pravděpodobně 14. října. O kousek níže pak je informace, že letos Mickey vydal další mixtape - 740 Park Avenue.

Na 740 Park Avenue se nachází budova, která je považována za nejluxusnější a nejvlivnější bytový dům v New Yorku. Vydáním mixtapu Mickey ohlašuje návrat z důchodu, zdravíme Jay-Zho, ke kterému ho donutily problémy s vydáváním alba a další osobní trable. To ostatně popisuje i v tracku $4.14, kdy se během let z devadesáti tisíc na účtu staly čtyři dolary. Za zmínku toho stojí více, třeba MauSovská (dvojka vyjde 13. prosince) BecauSe of You nebo Detroit Red, tedy audiobiografie Malcolma X, ke které byl natočen klip, nyní čekající na dokončení. Klipů je v plánu více a můžete na ně osobně přispět a jako odměnu získat třeba obraz, exkluzivní nevydaný song nebo návštěvu studia, pokud zrovna budete v New Yorku. Kampaň na indiegogo najdete zde a jestli mu chcete něco přihodit, tak si pospěšte. Zbývá jen pár hodin.

Kromě alba The Achievement a mixtapu Mickey Mau2e chystá ještě jedno pokračování a to Love.Lust.Lost.II. Bude na něm třeba John Legend nebo Erykah Badu. Hotové by mělo být do podzimu, což by neměl být problém. Nahrávání 740 Park Avenue trvalo tři měsíce a klidně mohlo být kratší.

 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná