Michajlovovi nesklaplo ani za katrem

„Michajlov není tiše, i když ho stát chce umlčet.“ Tento trefný komentář vystihuje fakt, že od uvěznění brněnského střelce vyšly další čtyři tracky s jeho hlasem. Zatímco si odpykává svůj trest a merch Free Michajlov se šíří, v Brně se pořád pracuje.

DJ Opia nám jako výkonný producent nabízí už druhý track z chystané desky Michajlova. Ta by měla nést cejch 1991 a evidentně se stihla nahrát. Na stále aktivních sociálních sítích můžete najít také zveřejněný cover v podobě staré fotky.

Prvním motákem z cely byla samotná Podstata, kterou podtrhl svými modernějšími bubny Lkama. Tam se Michajlov vyšvihl promyšlenou kompozicí textu, kterou fanoušci náležitě ocenili. Další ozvěnou je melancholický Jinej svět. Atmosféru podpořil zpěvem a vokály Václav Rouček a sobě typickými tóny na beatu Schyzo. Ten nedávno podpořil produkcí i Michalova komplice na svobodě Daniela, který za nahrání studiovky utratil poslední love. 

Je pravdou, že boom kolem Michajlova nakopnul do práce půlku Brna. Album chystá Tafrob, Daniel pracuje nejen na projektu s DJ Fattem a svůj Artikl chce pustit do éteru i Pasr. Navíc Michajlov také neutichá mezi čtyřmi stěnami. Pokud vám svěží vítr z Brna posledních let prospívá, pravděpodobně můžete čekat uragán, který by Marilyn Monroe nenechal ani kalhotky.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná