MED, Blue a Madlib přinášejí do třetice všeho dobrého a špinavého v podobě EP The Turn Up

Trojice MED, Blu a Madlib v minulosti málokdy zklamala. Jejich projekty z posledních let se vždy vyznačovaly Madlibovou špinavou produkcí a undergroundové trio si rychle získalo pozornost posluchačů. Ať to bylo díky zajímavým releasům nebo roztržkám, kdy jeden pochyboval o duševním zdraví toho druhého, což se nakonec nepotvrdilo.

 
Trojici MED, Blu a Madlib vděčíme za EP The Burgundy z roku 2013 a dva roky staré super album Bad Neighbor. Druhý zmiňovaný projekt mimochodem nedávno vyšel i v instrumentální podobě. Blu se v tomhle roce opět sešel s Exilem a společně vydali prequel jejich nejoceňovanější desky Below the Heavens. Madlib letos vydal pro změnu vinyl čítající dva nové instrumentály.
 
Nyní se trio ze západního pobřeží vrací se svým třetím projektem v podobě EP The Turn Up. To obsahuje pět zbrusu nových tracků, přičemž tracklist rozšiřují i dvě akapely a dva instrumentály, s nimiž si mohou pohrát hlavně muzikálně působící fans. Jediným hostem projektu je Black Shakespeare.
 
Hudebně EP navazuje na to nejlepší z předchozích projektů The Burgundy a Bad Neighbour. Doporučujeme věnovat pozornost i Bluho textům, které do atmosféry Madlibovy produkce nejlépe zapadají. Asi nejchytlavější stopou je titulní piece The Turn Up, jenž ale za svojí chytlavost vděčí hlavně poskakujícímu instrumentálu. Zhodnoťte sami.
 
EP MED, Blu & Madlib - The Turn Up si můžete poslechnout v přehrávači pod článkem.
 
 
Zdroje: pitchfork.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná