Masta Ace a Evidence se ponořili do beatu Dje Premiera a nebudeme vám lhát, je to krasojízda

Děti musí vědět co je rap! Jednoduše, buď to v sobě máš, nebo to v sobě nemáš, to se nedá koupit. V dnešní době může bohužel praktický každý zkusit rapovat, či co to v dnešní době je, ale většinou je to hrozný a protože je doba hloupá, tak to funguje. Nás stále zajímá poctivej rap a rok od roku si ho vážíme víc a víc.

Pokračujeme v krasojízdě skvělých zpráv. Blíží se nové album Czarface a Ghostface Killah, před necelým dnem se vrátil ve velkém stylu R. A. Rugged Man s novinkou The Return a s informací, že letos vydá novou desku. Teď tu máme pro vás třešničku na dortu, protože na novém materiálu pracuje i brooklynská legenda Masta Ace. Nejvýraznějšímu členovi kolektivů jako Crooklyn Dodgers, Juice Crew a eMC je 52 let a rozhodně nepatří do starého železa. Ke konci minulého roku vydal skvěle album s Marco Polem "A Breukelen Story", které patří mezi ty nejlepší, co v roce 2018 vyšly.
 
Na přesnější informace typu jaký dostane LP název, nebo kdy vyjde, si budeme muset počkat. Ovšem Masta Ace si pro nás připravil ochutnávku "Eat", na kterou přijali pozvání mistři svého oboru. Mr. Slow Flow Evidence a the one and only DJ Premier. Myslíte si, že by tahle kombinace mohla dopadnout špatně? Těžko tomu uvěřit a věřte, že se nic takového nestalo. Tři krutý jména ve své obvyklé formě, přesně tak jak je máme rádi. Poctivý hip hop žije!
 

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná