RUKAHORE_SHOP_BANNER

Manželé z Brooklynu se spoléhají na produkci Sinuze z Everydays

Protože se právě koukáte na médium, které vám do domu nosí rap už čtrnáct let, je možné, že znáte i dvojici M-Tri & DJ Leecy T a jejich songy "Fun4You" a "Advice". K první skladbě, která není ničím jiným než oslavou domácí party, kde se sejde celá ulice, byl natočen fresh videoklip, ve druhé zase hostuje Homeboy Sandman, rapper, jehož nepřehlédnete (nepřeslechnete) a jehož jste mohli vidět i na prknech znamenajících nic menšího než pódium Hip Hop Kempu. To ale není stěžejním tématem článku.

Manželská dvojice z Brooklynu je totiž právě teď na turné v Evropě, aktuálně se prochází někde po Praze a už ve středu, 23. října, odehrají svůj boombapem nabitý koncert nikde jinde než v klubu Cross v Holešovicích. Support jim obstará Oliver Lowe s živou kapelou Chewin Gun a djem Fluxem, kteří jsou v Crossu jako doma.

Aby toho nebylo málo, dojde i na notnou dávku turntablismu. Jak se mohli přesvědčit pár dní zpět na Slovensku, pohledná djka Leecy T dělá vracečky i podpatkama, takže je na co se těšit. Nutno podotknout, že jak už je v Crossu na hip hop akcích zvykem, Vaše peněženka neutrpí žádnou újmu. Vstupné je zdarma a Vy si můžete dát s djem Fluxem, hned po tom co Vám předvede svou DMC rutinu, na baru o panáka navíc, protože si z právě nedávného DMC finále v Londýně přivezl "bronzovou medaili", kterou získal v kategorii teamů společně s kolegou Frikym. A to se cení.

Závěrem? Do Čech dorazivší američtí mcs často zvládnou i nějakou tu spolupráci s českými inteprety. I to se stalo v případě M-Tri & Leecy T, kteří jsou hosty na připravovaném albu producenta Sinuze z labelu Everydays. Singl "Rush", ve kterém naleznete ještě sloku anglicky rapujícího ukrajince s pseodonymem Dee, si můžete poslouchnout právě teď. Takže ve středu naviděnou/naslyšenou v Crossu. Shoříš!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná