L'Orangeovo album s Kool Keithem funguje i bez Keithe

Následující materiál je pro všechny, kteří se u svých oblíbenců rádi ohánějí slovy jako "nedoceněný" apod. Producent Mello Music Group L'Orange totiž přesně spadá do této kategorie. Je talentovaný, má za sebou mimo jiné skvělé kolabo s Kool Keithem, přesto patří v undergroundové sféře k těm méně známým jménům. Muzikant ze Severní Karolíny však rozhodně neřekl své poslední slovo...

 
Fanoušci tlustého zvuku a šumivých smyček přivítali perfektní kolabo "Time? Astonishing" legendárního Kool Keithe a železného producentského koně Mello Music Group L'Orangea v letošním roce. Kdo se rád prodírá experimentálními samply i bez zastoupení ikon hiphopového žánru, se dočkal menšího svátku. Autoři se rozhodli nahodit zdarma ke stažení instrumentální verzi alba. Klasický striktní rytmus, raritní samply a vesmírné syntetizéry - chybí v té výbavě něco?
 
L'Orange započal s tvorbou v roce 2010 a od té doby lze říct, že co rok to deska, přičemž každá mladého autora posunula o krok dál. První LP "Old Soul" si vydával nezávisle sám. Jeho třetí album "The City Under the City" se Stikem Figou z roku 2013 již vydávala adresa Mello Music Group a za tu dobu stihl kolabo například s Jeremiahem Jaeem.
 
Album "Kool Keith & L'Orange - Time? Astonishing instrumentals" je zdarma k dispozici ke stažení prostřednictvím přehrávače bandcamp.com níže.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná