Logic se samozvaně prohlásil za Rap Goda. Má však patřičné skills?

Mladičký emcee Logic se vyznačuje extrémně rychlými flows, do kterých je schopen nacpat slušné možství textu a informací. Svým posledním singlem se však pasuje do role boha rapu, nebo-li Rap Goda. Tenhle pomyslný titul si na svoje konto stejnojmennou skladbou připsal Eminem. Logic si však myslí, že má na to jej z trůnu sesadit. Může však svůj Flexicution s Rap Godem srovnávat?

Sebevědomí šestadvacetiletého Logica míří ke hvězdám. Po úspěšném loňském albu, které obsadilo na čas první příčky v prodejnosti v USA se schyluje k dalšímu releasu, který by měl světlo světa uzřít ještě letos. Své kvality připomína skladbou Flexicution, kde se nebojí ptát posluchačů, zda tohle není to, co očekávali od rapového božství. Je toto srovnání přes míru? Má Logic kvality, díky kterým se může rovnat s absolutní elitou rapového nebe?

Nenásilné změny tempa a práce s hlasem a jeho výškou jsou základným stavebním kámenem překážkové dráhy, po které Logicova flow beži rychlostí Usaina Bolta. Skutečně si nelze namlouvat, že by mezi elitu rapové techniky nepatřil. Dokáže vizionář z Visionary Music Group dodat letos album, které utiší i poslední pochybovače o kvalitách tohoto Marylandského střelce? Nebo se ve vlnách hypu vytvořeného kontroverzním Flexecutionem Logic utopí? S určitostí lze říct jen tolik, že se jej určitě vyplatí sledovat dále.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná