Lil´ Kim došla trpělivost a pustila se do Nicki Minaj

Kdo sleduje přední tváře female rapu, ten ví, že tam, kde kdysi skončila Lil´ Kim, začala Nicki Minaj, jež nahotu a provokaci prodává snad ještě lépe než sama průkopnice z brooklynské čtvrti Bed-Stuy.

Bývalá múza Biggieho Smallse už tak těžce rozdýchává, že už není populární jako dříve a že ji mladší kolegyně "ukradla styl". Když však drzá Nicki označila samu sebe za "The Queen of Rap", členka někdejších Junior M.A.F.I.A. už se musela ozvat...
 
Veteránka, jež svého času neměla nejlepší vztahy ani s Foxy Brown, už se lehce rozdováděla ve vlastním remixu "Flawless" od Beyoncé, jež si do oficiální verze pozvala právě rapperku, která na scéně debutovala před necelými čtyřmi lety nahrávkou "Pink Friday".
 
Queen Bee ovšem pokračuje v útoku na svou rapovou rivalku v songu "Identity Theft", jehož význam asi netřeba překládat a každý ví, na co naráží. Vtipný cover s řidičákem Little Kimberly a tváří Nicki Minaj vše jen dokresluje a přítomné ofenzivní řádky možná opět nezůstanou bez reakce...
 
Kim se bude promo hodit. Její poslední nosič "The Naked Truth" už je starý téměř dekádu a "The Hardcore Mixtape" nabral také zpoždění. V tomto směru ji to ale nemáme za zlé - před pár týdny totiž porodila dceru Royal Reign a hudba přeci jen nemusí být vždy na prvním místě.
 
“It’s looking like I’m headed back behind bars again ’cause bitches want to start again and I ain’t wit’ the arguing / I’m jet chartering, fresh cardigan, gettin’ my Martha in, while these broke hos borrowing."
 
“Anything you try to do, I done did it … The Queen’s back, bitches come get it.”

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná