RUKAHORE_SHOP_BANNER

KRS-One oprášil 30 let starý beef. Cílem je MC Shan

Ačkoliv povětšinou platí, že beefy bývají "sportem" pro nováčky, čestných výjimek je vždycky dost a dotyčný zažitý stereotyp bourají i nynější padesátníci KRS-One a Mc Shan.

Skladby a la "The Bridge", "South Bronx" a "The Bridge Is Over" prosperovaly v reprobednách a éteru již v dobách Boogie Down Productions a Juice Crew. Od té doby byl ale klid až do dubna 2016, kdy se Shan zastavil do Murder Master Music Show...
 
Blastmaster si pak vyslechl například následující: "I hear you Kris, you claim you the greatest of all times / But it sounds like to me you's a nigga that suffers from Alzimes", případně "The only thing you got locked down is your dreads."
 
Učitel s diskografií dlouhou skoro Velká čínská zeď neztrácel čas a snad jako kdyby měl připraven diss track na jakéhokoliv důležitého rappera ve hře zveřejnil nahrávku "Still Huggin A Nut (S.H.A.N.)".
 
Někdejší kolega Marley Marla, se kterým mimochodem před pár lety spáchal Kris společnou desku, si tak musel vyslechnout například toto: "Yo so wack, Let me say this for my black kids / Technically I didn't take you out Shan—the crack did" nebo "You don't even rap good / You the opposite of Nas / Just spell your name backwards."
 
Staří psy tak na sebe opět cení zuby jako za starých časů. Jak vás jejich kousání baví?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná