Kno z CunninLynguists má nový vedlejšák

Stejně jako Stoupe odešel od Jedi Mind Tricks k trip-hopovému uskupení Dutch a dalším alternativním formacím, tak i producent Kno z CunninLynguists si odskočil mimo vody hip-hopu a to k Built To Fade. Rozdíl je v tom, že od jižanského tria neodchází.

Album To Dust je zatím jen taková jednorázovka, na kterou si Kno na pomoc povolal hudebníka Dane Fergusona a dvojici zpěvaček Zoë Wick a Annu Wise ze Sonnymoon, kterou můžete slyšet na Kendrickově good kid, m.A.A.d city. Rapu moc nečekejte, jedinou sloku tam má Nemo Achida. Pokud máte rádi škatulkování, tak sami se řadí do folk-popu, který zní lépe, než vypadá napsaný na papíře. Pusťte si třeba Dark Night, tam toho folku moc nenajdete.

Kvartet už natočil dva videoklipy, na kterých se podílel i Deacon The Villain. A co vlastně dělají samotní CunninLynguists. Natti nedávno vydal sólovku Still Motion, na kterou dohlížely zbylé dvě třetiny skupiny a na cestě je třetí díl Strange Journey, opět plný spoluprací s různými lidmi ze světa hip-hopu. To už je hotové a až vyjde, tak se můžete těšit na kolaborace, o kterých rozhodovali sami fanoušci. Ti vybrali jména jako Aesop Rock, Sadistik, RJD2, Brother Ali, Del The Funkee Homosapien, Masta Ace a spoustu dalších. Jen datum vydání je stále ve hvězdách. Do té doby vás určitě zabaví Built To Fade a starší alba CL. Pokud máte rádi hudbu na fyzických nosičích, tak na bandcampu je k dostání jak na CD, tak na LP.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná