Kendrick Lamar novým singlem překvapil

K-Dot nikam nespěchá. Dva roky nazpět vydal good kid, m.A.A.d city a užívá si jeho úspěchu. O nečem svědčí i to, že od alba nevydal nic nového. Naposledy to bylo The Jig Is Up (Dump'n) s J. Colem.

Až minulý týden se objevila zpráva, že v úterý, tedy dnes, vyjde singl z připravované druhé desky u Aftermath. Jeho název je pouze "i" a zveřejněný obal sliboval tématiku podobnou songu m.A.A.d city. Ale o crips a bloods tady vůbec nejde. Ve skutečnosti je to optimistický song ve velmi rychlém tempu, připomínající Real z GKMC. Možná nesedne každému, ale oceňuji, že Kendrick nevsadil na jistotu a zkouší něco jiného.

Beat od Rahkiho (Black Boy Fly, Stigmata) silně staví na samplu That Lady od oblíbenců každého producenta - The Isley Brothers. Zrovna tenhle track nepatří mezi ty nadužívané, ale nedotknutý taky není. Beastie Boys ho před lety použili v B-Boy Bouillabaisse. Snad to teď mají ošetřené a nedopadne to jako se samplem v Rigamortis, který dostal autory k soudu.

Možná si pamatujete na prohlášení šéfa Top Dawg, který na letošek slíbil šest alb. Zatím stihli čtyři, takže teď je na řadě Jay Rock a hlavně Kendrick Lamar, který je zatížen největšími očekáváními. Spekulovalo se o září, ale dříve než v listopadu to nevidím.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná