Když ega ustoupí aneb Wyclef Jean & Canibus se vrátili ke starým ránám

Wyclef Jean z nezaměnitelných The Fugees je zpět v hiphopovém koloběhu s novým singlem "Letter To Canibus", ve kterém nám hostuje - ano, hádáte správně - Canibus. Oba už tedy zakopali válečnou sekeru a vzduchem prosáklo usmíření.

Vztah obou známých tváří branže se vyvíjel v průběhu dvou desetiletí různými směry. Wyclef měl Canibuse nejprve pod svými křídly a produkčně se podílel na většině jeho debutového alba "Can-I-Bus", které si našlo cestu ven v roce 1998. Když však ani přes podporu Mika Tysona nepřineslo tak velký úspěch, jaký si známý battle rapper maloval, z neúspěchu obvinil právě tehdejšího blízkého spolupracovníka Lauryn Hill a Prase.
 
Celokariérně striktní Can, který si prošel beefem například i se samotným velkým Eminemem, v té době navštívil hvězdný posse-track "4,3,2,1" od LL Cool Je a i na něm se nalézala velmi ostrá slova. 
 
A protože zde nebudeme rozmazávat veškerá vyjádření, která v průběhu znesvářených let zazněla, nyní nám prosím dovolte střih. Když v roce 2017 vyprávěl LL svou verzi tehdejšího příběhu v jedné z epizod "Drink Champs", Clef připustil, že o skladbě (ft. Phern) přemýšlel již od té doby. Nakonec se urodila až letos a oba si v ní vyměňují rýmy, jak vše viděli a jak se v celé situaci cítili oni. "Je to určeno výhradně pro kulturu," vzkázala současná hlava Heads Music, která trackem avizuje blížící se mixtape "Wyclef Goes Back TO School", jenž má dorazit 6. září.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná