Kdo zneužil v pecce o sexu sampl ze známé české pohádky?

Když napíšu, že dobří holubi se vracejí, nemám v tomto případě na mysli nikoho ze zástupců pražského labelu Hypno 808. Büphe a Resyst svého času hostovali ve skladbě "My a majk", jež vyšla na dnes již prehistorické kompilaci Lyrik Derby 2, a která tehdy patřila k silnějším peckám kvalitativně různorodého dvojalba.

Jejich zkušenosti však nesahají jen do minulosti žánru. Konkrétně Büphe (aka Jan Bezouška) stojí například za vizuálním zpracováním Delikova videoklipu "Sloboda finale" nebo "Černá" pro Prago Union, kde mimochodem dříve působil krátce jako DJ. Rapový element Petr Rezler alias Resyst vedle toho sám sebe označuje za hrdého reprezentanta pražské alkoholové smetánky a vládce tesnisových kurtů ve Strašnicích.
 
Tahle vykutálená dvojice autorů se nyní rozhodla sesbírat materiál nahraný během posledních tří let v Rooftop studiu Ondřeje Žatkuliaka a nabídnout jej posluchačům v podobě projektu s názvem "Bambini Di Praga". Dekadentně laděnému publiku by mohlo vyhovovat tématické ladění alba, které se v případě Resysta točí hlavně kolem sexuálních a alkoholových eskapád.
 
Mezi ukázkami, které zatím autoři vydali, září asi nejvíce švihlá skladba "Vyrážim večer do klubu". Je vám povědomý zvolený hudební motiv? Není divu. Büphe vysamploval tóny úvodní písně známé české pohádky "Šíleně smutná princezna" a Resyst se s tím popasoval po svém.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná