Kato opět hrábl do šuplíku a raritní CD Prago "Odložené chlebíčky" je otázkou pár dní

Většina z vás asi ví, že vousáči z Prago Union nedělají do cateringu. Tak, že by chystali vlastní pořad o vaření? Prago v akci? Nikoli. Zatím. I když k akci se tato zpráva váže také. Tím máme na mysli Vážný Boombox 14. listopadu v Lucerna Music Baru, kde budou Prago křtít svou zatím poslední studiovku "Vážná hudba".

"Odložené chlebíčky" je pokračování kompilace nevydaných či jiných na albech se nevyskytujících skladeb - "Metronom", kterou si pro své fanoušky připravila kapela v LMB již před 3 lety. Podobně tomu bylo i o rok později s CD V "Barvách Instrumental". Oba tyto promo disky vyšly ve striktně omezeném a vlastním nákladu, který byl v drtivé většině rozdán návštěvníkům koncertu v LMB.
 
A "Odložené chlebíčky" na této tradici nic nemění ani napotřetí. Svůj chlebíček v podobě kompaktního disku se skladbami z Katova šuplíku dostane každý k anebo spolu s originálním nosičem alba Vážná hudba. Takže stejně tak, přinesete-li si své CD z domova, jako když si ho pořídíte teprve na místě. Tam bude samozřejmě k dostání i spolu s další muzikou Prago Union nebo novým merchem.
 
Titulní skladba CD Odložené chlebíčky:
Prago Union feat. Madame Pepper – “Bez debat 2 (Drifting Away)“
 
Jde o mash tématu ze skladby "Bez debat", kterou Kato narapoval na sólovku Dj Fattea spolu s muzikou z alba "Drummod", co pro londýnskou Madame Pepper vyprodukoval auto mekanik koncertního motoru Prago Union Radimo alias kapelník nemtvého ansáblu Champion Sound.
 
 
 
14.11.2013, Lucerna Music Bar, Praha
Vážný BOOMBOX
PRAGO UNION + Champion Sound - křest CD Vážná hudba
Support: Matheus & Renk, DJs: Kato, Maro, Jeffology & Lil Rowa
 
 
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná