Kargal Prod. - Myslící hluk

Sice postarší byla tato zpráva už když se ke mně kdysi dostala, na její kvalitě to snad neubere. Jedná se o street album kolektivu Kargal Prod. (ke stažení zde), který vznikl před několika lety na jihu Francie, což je na jejich zvuku velmi dobře slyšet. Striktní a hutná produkce z krabiček dua Saiz a Syxtematique se surovým rapem čtyřlístku MCs Eddie, Ful, Vietman a Wallace. Toto se objevilo volně ke stažení na internetu aby uvedlo další kompilaci, Grabuge, která byla v prodeji po novinových stáncích a prodalo se jí několik tisíc. Krom jiných (především z okolí skupiny Beretta a Marsu obecně) se na ní objevila i Keny Arkana, což je jedna z těch, které naprosto chybí v té anketě tu na pravo.

 

K samotnému mixtejpu asi tohle. Je z něho slyšet fakt, že je dělané doma na kolenu, a že je zadarmo pouze jako promo. Asi se na něm nikdo nezasekal (a asi ani nezasekne) na měsíc, ale pro mě představuje kvalitní standart, který mě několik dní solidně navrtával hlavu. Deset tracků jsou si možná až příliš podobné ve své vzteklé a nenávistné atmosféře vůči světu. "kdyby mi řekli že se Popelka nechá ojebat u východu z kina ... nespal bych a nikdy bych nevyrostl"

O tom, co je s tímto uskupením dnes nevím zhola nic. Snad pracují na dalším materiálu, ale pokud ne tak tento mix jako reprezentant jejich tvorby zůstane na stálo. Elo.

Tracklist:

1 – F.U.L. - Instructions("Instrukce")

2 – Edi – Les Clés D’Ma Jeunesse ("Klíče Od Mého Mládí")

3 - Vietman – Dans Cmonde ("V Tomhle Světě")

4 – Wallace – La Méthode ("Metoda")

5 – Kargalclan – Un Numéro Dplus("Jedno Číslo Navíc")

6 - Vietnam – Rage Au Mic 2005("Vztek Na Micru 2005")

7 – Wallace – Un Parmi Des Millions ("Jeden Mezi Milionem")

8 – F.U.L. – Aucun Scrupule ("Žádná Svědomitost")

9 – Edi – Si On M’Avait Dit ("Kdyby Mi Bývali Řekli")

10 – Kargalclan – Á Cequil Parait ("Za Co Se Zdálo")

PS: Uznávám že pro většinu je těžké a zbytečné se smysluplně a bez urážek vyjádřit na diskusích HH webů, přeci jen však o to ještě jednou požádám - jak se tahle muzika líbí? Kargal Street Tape

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná