Kanyeho beaty z doby, kdy ho znali jen kamarádi v Chicagu

Pojďte se spolu s námi vypravit čtrnáct let před mocný singl "All Day", kdy měl Kanye West 23 let, chodil si po chicagských ulicích v růžové polo košili, začínal produkovat pro lidi z Roc-A-Fella Records a snil o velké rapové kariéře, která přišla až o pár sezon později s prvním dvěma sóly "The College Dropout" a "Late Registration".

Níže zveřejněný sedmdesátiminutový beat tape obsahující 27 instrumentálních ploch pochází z roku 2001, kdy Yeezus zažil první větší úspěch, když produkoval Jay-Zmu jeho mocný diss track "Takover", ve kterém to schytali Nas s Prodigym.
 
Pro ty, kteří říkají, že jim chybí "starý zvuk Kanyeho" je to ideální potrava. Potěšit by je mohly klasické samply i vzpomínka na J Dillu (čas 6:30): "Myslím, že tato kolekce beatů vám ukáže, odkud přišel, i když to nemusí znít jako současný Kanye. Vzpomínám si, že brzy opouštěl studiové sessions, aby stíhal poslední vlak domů, kde bydlel se svou matkou. Má za sebou dlouhou cestu," uvedl Jensen Karp, jenž dotyčnou sbírku nahrál na YouTube.
 
Osobně jsem se třeba až díky tomuto počinu dozvěděl, že masivní bombu "Gueerrilla Monsoon Rap" od Kweliho, Pharoahe Monche a Black Thoughta produkoval právě Kanye...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná