Kanye West a The Beatles nahráli album

Asi vám musí být jasné, že nejde o nic oficiálního, ale i fanoušci a neprofesionálové dokáží vytvořit velmi zajímavé věci, jak se v minulosti už několikrát ukázalo.

Na mysl se vám možná dostal Danger Mouseův mashup The Grey Album. Teď tedy došlo i na druhou půlku dua Watch the Throne. Přestože jeho autoři, oproti Mouseovi, nemají na policích několik Grammy, tak nejde o žádnou polovičatou práci. Něco naznačuje i to, že duo Tutankhamun Brothers ze Španělska jej připravovalo minimálně půl roku. Snažili se spojit melodie i témata obou interpretů dohromady tak, aby nešlo vůbec poznat, že mezi nahrávkami může být i rozdíl půlstoletí. Někdy se jim to povedlo méně a jindy, třeba v Intru, následující Imagine nebo úplně poslední Hey Jude, We Major, zase více.

Přestože duo udělalo dva remixy pro songy z Yeezus, tak na celém tomto albu využili Kanyeho starší tvorbu, konkrétně první tři alba a dvojici hostovaček z té doby. Kolekce jedenácti stop dostala jméno What's a Black Beatle, tedy část textu z Kanyeho Gorgeous. Dostala navíc i velmi povedené covery od lidí, takže si můžete vybrat, který bude zdobit vaši digitální sbírku.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná