Kalifornie rozdává, berete nebo necháte být?

Minulý týden jsme byli na výletě v Seattlu. Tentokrát pocestujeme směrem jih do slunné Kalifornie, protože s novým materiálem přišla dvě legendární jména.

Snoop Lion vydal už druhý singl z připravovaného alba Reincarnated. Jmenuje se Here Comes The King a opět ho produkovali Major Lazer. To je jeho nová image, ale nedávno se na chvíli vrátil zpět do role Snoop Dogga, protože vyšel mixtape That’s My Work Vol. 1, pod kterým je podepsán právě Snoop spolu s The Dogg Pound. Obsahuje "20 Bangin tracks for the G'z & Hustlaz who are always on the grind" ona dvacítka jsou jak nově nahráté pecky, tak něco ze šuplíků tria z Long Beach. Sólově fungují i Daz a Kurupt. Daz nyní vydal další album Wit it Wit it, ale zajímavější bude pokračování BlaQKout a Kuruptův sólový mixtape Money, Bitches, Power, který teprve vyjde. Singl Money s krasavcem RBXem vás vrátí zpět do devadesátek.

Snoop Dogg & Tha Dogg Pound That's My Work Vol. 1

To i novinka od člověka, který své první album vydal skoro před čtvrtstoletím. King T je zpět a devatenáct let po Tha Triflin' Album vydává mixtape Still Triflin'. DJ Pooh ani Marley Marl na něm nejsou, protože produkce je až na výjimky od neznámých jmen, (Raphael Saadiq má podíl na tracku Angel) ale sešlo se o to více známých hostů - MC Eiht, Xzibit, Butch Cassidy, Eastwood, B.G. Knocc Out, Mitchy Slick, 2nd II None, C-Bo, J-Ro, Ras Kass a dokonce i dvojice Roc C a Sean Price z druhé strany USA. Pokud se tedy chcete vrátit do zlaté éry west coast hip-hopu, tak nyní máte vynikající šanci a když budete dostatečně rychlí, tak si Still Triflin' stáhnete zadarmo. Jde totiž o časově omezenou nabídku.

 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná