Justin Timberlake odhlalil první singl z blížící se druhé části The 20/20 Experience

Zítra to bude půl roku, co Justin Timberlake vypustil do světa song "Suit & Tie" ze svého třetího alba The 20/20 Experience, na které se čekalo přes šest a půl roku. No a dnes přišel s prvním singlem z té další

Vydání The 20/20 Experience Part 2 of 2 se chystá na poslední zářiový den. Před tím ještě on a Jay-Z stihnou projet severo-americké stadióny a den před vypuštěním ještě i na iTunes Festivalu. Následovat pak bude sólové světové turné, kde opět navštíví města severní části amerického kontinentu jako první.

Dnes večer, těsně před svým vystoupením na bristkém Wireless festivalu, dal ochutnat první singl z novinky "Take Back The Night". A jestli se ponese i zbytek alba ve stejném duchu, tak je na co se těšit. Znova jde cítit inspirace z dob před více než třiceti lety. A to obzvlášť u alba krále popu Off The Wall. Píseň také napovídá tomu, že můžeme opět očekávat delší měnící-se skladby, než se normálně vidí. Doufám, že během tour zavítá i k nám, protože takovou party, jako je jeho živá show, jsme tu ještě nezažili. Níže rovněž sleduj nové provokativní video k songu "Tunnel Vision" z březnové nahrávky.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná