Justin Timberlake je zpět a přizval si k tomu dvě velmi zvučná jména!

Ano, je to tak. Tento producent, textař, herec a hlavně zpěvák se vrátil s novým songem a hned ve velkém!

Tento zpěvák je svým unikátním stylem na hranici popu a R&B, a když k tomu připočteme naprostou většinu produkce od jeho parťáka jménem Timbaland, tak se nemusíme bát mluvit o kvalítním "árenbíčku". Aspoň o tom vypovídá jeho druhé a velmi úspěšné album z roku 2006, FutureSex/LoveSounds, z nějž pocházejí hity jako "My Love", "What Goes Around.../...Comes Around" a mnoho dalších kvalitních písní. 

Ve čtvrtek ráno našeho času se na jeho twitteru objevilo pouze datum a čas. Asi hodinu poté zas Timbaland poslal: "haha, teď se směju já. Říkal jsem vám, že letos příjde bouře". A poté se začali objevovat zprávy o vydaní nového songu. Šlo však "pouze" o video, v němž Justin vysvětluje proč taková pauza: "Někdo se mě zeptal: 'Takže jsi skončil...s muzikou?' Pro mě to znamená mnohem víc než pro kohokoliv jinýho. Udělal jsem jen dvě alba během deseti let. Takže to je to, jak se na to dívám já a co na mě čeká v další dekádě. Já jsem ten kdo sedí a je tím posedlý předtím, než to vy vůbec uslyšíte. Čím víc se k tomu přiblížím, nevím jestli se dokážu tak fyzický týrat rok za rokem a očekávat, že mě to bude naplňovat tak jak to je a naplňuje mě teď. Nechci vydávat nic, co bych nemiloval. To prostě nedostáváte každý den. Musíte si na to počkat.....Jsem připraven."

Song byl nakonec vypuštěn před několika minutami, nese název "Suit & Tie". A nejen Timbo je jeho součástí, ale i sám Jay-Z. Před chvílí také zveřejnil, že tento nový singl je prvním z připravovaného alba The 20/20 Experience. Začal na něm pracovat loni v červnu. Prý se z ničeho nic zavřel do studia a nečekal, že by z toho vzniklo něco takového. Bude inspirováno hudbou, u niž vyrůstal a také nové můzy, které našel po cestě. Otevřený dopis fanouškům najdete TADY a koupit nový singl můžete TADY. Brzy info už brzy.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná