RUKAHORE_SHOP_BANNER

Joey Badass svou novinkou shodil servery

Užíváte si prázdnin a hezkého počasí? Tak to tady mám něco pro vás. A pokud žádné volno nemáte a odpočinout si můžete jen večer, tak i pro vás je tu Summer Knights, které je tak žádané, že zahltilo weby datpiff i livemixtapes.

Summer Knights je nejnovější album Joeyho Bada$$e, které je stejně jako předchozí dvě volně stažitelné. Jednou věcí se ale od Rejex a 1999 liší a to tím, že tentokrát Joey nemusel pro beaty od DOOMa chodit na Youtube, ale do svého mailu, kam jej Metal Fingerz poslal. Jeho jediný beat na albu patří tracku Amethyst Rockstar a nechybí ani Premierovka Unorthodox. Ze známých producentů můžu zmínit Alchemista, Statika, Oddiseeho, Lee Bannona a velká část produkce šla přímo z domu Pro Era od jejich vlastních producentů, protože crew je to co do poštu členů silná. Stejná situace je u hostů, protože pokud se dobře dívám, tak mimo Pro Era je pouze Smoke DZA a zpěvák Collie Buddz. Album se mi do přehrávače teprve dostane, ale podle ukázek, přiložených níže, nepůjde pod dříve nastavenou laťku a spíše ji ještě navýší. Joey v rapu roste stejně jako jeho afro. Tohohle kluka se prostě vyplatí sledovat.

S vydáním se objevila i zpráva, že King Capital, tedy posmrtný mixtape Capital Steeze, nevyjde podle plánu v neděli jako free album. Asi až později a klasicky jako album. Budeme informovat, pokud možno.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná