Jeden z prvních zářezů v roce 2018 si odnáší Shabaam Sahdeeq

Jedním z prvních undergroundových releasů s letopočtem 2018 si může připsat Shabaam Sahdeeq. Ačkoli jeho nové album Timeless: Of The Collection je spíše kompilací dosud nevydanách nahrávek a hostovaček, které posbíral během své dvacetileté kariéry. Jo, kde ty časy kompilace Soundbombing jsou...

 
Marcus toho i přes svůj veteránský status v posledních letech moc nenaspal. Zatímco v roce 2015 sdílel s posluchači své EP Modern Artillery, o rok později se spojil s Fokisem a Edo G na EP Recognize Your Power. Důvody, proč o něm nebylo v loňské sezóně moc slyšet, se ukázaly až na začátku letošního sběru.
 
Nová deska Timeless: Of The Collection má spíš kompilační charakter. Obsahuje totiž některé dosud vydané i nevydané nahrávky. Na nich hostují také El Gant, Masta Ace, El da Sensei, Ras Kass, Pawz One, Planet Asia, Jamel Richardson a další. Hudebně je Shabaamova novinka sázkou na jistotu. Marcus jde tradičně trueschoolovou cestou.
 
Určitě si nenechte ujít piecy jako It’s A Must s Medailonem nebo track Graffiti the World, kde se za mikrofon postavila i polovina dua Artifacts. Album Shabaam Sahdeeq - Timeless: Of The Collection poslouchejte pod článkem.
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná