Jean Grae posílá mezi svými R&B projekty jeden rapový přepad

Slyšet Jean Grae sázet tradiční rapovou lyriku není již dnes tak obvyklé jako dříve. Mimo své současné aktivity na poli R&B můžete vídat hvězdu brooklynského podzemí i na televizních obrazovkách. Čerstvé EP "iSweaterGawd" však sází opět na tradiční rozložení karet, byť má dnes autorka poměrně daleko ke svému specifickému soundu z let 2003-2008.

 
Čistokrevná rapová nahrávka byla překvapením i pro samotné fanoušky. Jean, jež v důsledku deziluze z vývoje hudebního průmyslu málem ukončila v roce 2008 kariéru, pouze nahrála celý materiál na svůj band camp profil a se dvěma stručnými řádky v popisu jej vyslala do světa. Produkce EP o šesti položkách se pak ujal Quelle Chris, který se na "iSweaterGawd" objevil též za mikrofonem a to společně s Tanyou Morgan.
 
"Jeden ze songů na iSweatergawd mi zabral dohromady rok, než jsem ho dopsala. S textem jsem začala minulý rok, ale pokaždý jsem ho nechala bejt. Teď je hotovo a jsem na něj hrdá," cituje slova Jean Grae server watchloud.com. O kterou ze skladeb se jedná, však interpretka neprozradila. Kromě samotné nahrávky stojí též za pozornost R&B projekt "SAIX", který by měl přijít co nevidět.
 
Celé EP "Jean Grae - iSweaterGawd" si můžete poslechnout (popřípadě zakoupit) prostřednictvím přehrávače níže.
 
 
Zdroje: watchloud.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná