Jaký otec, taký syn? Dostáva Bustův syn kvalit svého otce?

Synové rádi probírají žezlo po svých otcích, když jim jejich rodič dá správný příklad. Rapujících synů máme na scéně několik. Jestli je to Big Punův syn Chris Rivers, nebo Young Dirty Bastard, je jasné, že jistou část kvalit tvoří i genetický odkaz svých rodičů. A co syn Busta Rhymese? Zvládne podobnou flow jako jeho otec a zamotá všem v přístích letech palice?

Mladý Trillian se vydává na cestu do neprozkoumaných oblastí vesmíru. Podobně jako Bastien ve Nekonečném příběhu, si syn Busta Rhymese ulítl do Fantasie a zašpásoval s autotunem. V remixu ke skladbě od mladého dua Rae Sremmurd se objevuje po boku svého otce aby spustil vytuněnou, až nasilu ležérní flow s minimálním obsahem. Kroutící se, záhádná slečna v přítomnosti 14 letého kluka působí neurvale a po pobíhání s tátou po Times Square je těžké uvěřit, že si svoje prachy vydělává sám, tak jak tvrdí v textě.

Je možné, že věkem mladý Trillian dozraje, změní svůj přístup a ořeže zbytečné elektro prvky, avšak prozatím se na kvality mladých pušek z před dvaceti let rozhodně nechytá:

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná