RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jaký beat dostali od Dje Premiera Rytmus s Egem a jaký Sokol?

V posledním roce dostali beat od Dje Premiera například Fat Joe, Khaleel, Rapsody, Czarface, Joey Bada$$, Papoose, Tony Touch, Ill Bill, Big Daddy Kane, Dynasty nebo Demigodz. K seznamu si je třeba připojit i Kontrafakt - pravděpodobně jedinou kapelu česko-slovenské branže, která si to může dovolit, aniž by se jí to její účetní nepokoušel vymluvit.

 
Do vydání "Navždy" od KF zbývá jen několik hodin, song "S5" s Preemovou prací bude pochopitelně přítomen. Šéf Year Round Records sice nedisponuje formou jako v časech "Nas Is Like", kdy měl beat na každé druhé důležité desce a téměř vždy to byl první a nejsilnější singl daných nahrávek, nicméně svůj úkol v podobě zřetelného boombap rukopisu s tradičními baby scratchy splnil.
 
Rytmus, Ego a Anys však nebyli jediní Evropani, s nimiž zakladatel Gang Starr Foundation v poslední době spolupracoval. Jak dokládá věc "Zepsute Miasto", polští Sokol i Marysia Starosta ho dostali na svůj čerstvý počin "Czarna Biała Magia".
 
Na nejbližší měsíce jsou ohlášeny jeho spolupráce s lidmi jako M.O.P., Macklemore, Frank Vocals či Professor Green, s tím, že by měly proběhnout nějaké scratche pro Chrise Browna nebo účast na jarním remixovém albu kultovních D.I.T.C.
 
P.S: Preemův remix "Latch" od britské elektronické dvojky Disclosure" už jste slyšeli?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná