Jak se Katovi z Prago Union povedlo přepracovat Mňágu Žďorp?

Jeden kamarád, jehož hudební rozsah je široký jako nebožtík Jiří Růžička na začátku devadesátých let, nazývá kapelu Mňága a Žďorp "zlem z Valmezu". Kato z Prago má ale na tvorbu kapely kolem frontmana Petra Fialy názor jiný...

...a i proto jim kývl na návrh, že bude součástí jejich dubnové remixové kompilace "Písně recyklované", na které se v rámci oslav pětadvaceti let Mňágy potkal se jmény jako David Koller, Tomáš Klus, Skyline, Wohnout, Kryštof, Tata Bojs, David Koller, Monkey Business, Xindl X, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Čechomor, Tři sestry nebo WWW.
 
Fiala v rozhovoru pro t-music.cz přiznal, že nejkrkolommnější komunikace byla právě s WWW a Prago, kteří si nakonec vybrali k přepracování věc "Některé otázky už si prostě nekladu": "Když mi Kato nebo Sifon telefon, úplně mě to rozhodilo, protože tohle jsem fakt nečekal a dovolat se jim je podle mě daleko těžší, než k telefonu sehnat Baracka Obamu. Ale samozřejmě nejsem o moc jinej, takže všechno chápu a důležitější jsou pro mě bezvadně udělaný písničky než snadná komunikace," prozradil alternativní rocker.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná