Jak obstálo zdarma stažitelné EP Jareda Evana bez Statika Selektah?

Rostoucí diskografie Jareda Evana je sympatická zejména tím, že zpěvák tykající s žánry soul, hip hop a pop občas vyhodí nějaký materiál zdarma ke stažení. Ortodoxně ladění posluchači by možná ocenili jeho kolabo se Statikem Selektah, v tomto případě se však jedná o překvapení v podobě LP "The Art From Whatever".

 
Čerstvá nahrávka o deseti novinkách je zajímavá už svým vývojem. Dílčí myšlenka přišla na základě silných dojmů autora během letu z evropského turné zpět do New Yorku. Celé album pak stihl autor nahrát během pouhých čtyř dní. „Nikdy jsem nebyl na žádný ze svých projektů tak hrdý. Vyšlo to prostě z mojí hlavy na svět během pár dní," řekl k nové desce Jared pro djbootj.net.
 
Protože se interpret těší dobré pověsti i v undergroundové sféře žánru, došlo samozřejmě i na některé zajímavé hosté, mezi nimiž nechybí ani Skyzoo či Reks. Z dalších pak jmenujme Stellu či Moea Popea. Produkci si pak mezi sebe rozbrali !llmind, The Arcitype, Rain a Lightfoot. V pořadí sedmý release Jareda Evana by měl být též posledním před jeho debutovým sólem, jehož bychom se měli dočkat ještě v průběhu tohoto roku.
 
Album "Jared Evan - The Art From Whatever" si můžete poslechnout prostřednictvím přehrávače níže nebo si jej zdarma stáhnout na této stránce.
 
 
Zdroj: djbooth.net; zdroj obrázku: billboard.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná