RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak je na tom Bishop Lamont a co nového u Aftermath?

Pro většinu lidí je odchod z Aftermath vysvobozením. Potvrzuje to i Bishop Lamont, který se pomalu rozhoupává s albem The Reformation, ke kterému občas připojuje i podtitul God Damn Nigga, It's About Fucking Time. Je načase, ale v dnešní době nemůže vyjít album bez toho, aby před ním neexistoval promo mixtape a v případě Bishopa nepůjde o výjimku.

Vyjde tedy mixtape The Layover a první singl je letní west coast banger Don't Stop s beatem od Nick Speeda. Sloku navíc dodal nedávný oslavenec Mopreme Shakur. Je to první novinka od lednového singlu Sodom and Gomorrah. Pokud Bishopa sledujete, tak asi víte, že jeho mixtapy mají kvalitu alb, jak v minulosti už několikrát ukázal. Datum pro jistotu žádné nedal, ale je to spíš dobře.

Přímo u Aftermath se momentálně dějí tři věci. Kendrick Lamar vydal klip pro singl Swimming Pools (Drank) a 6. září by měl vyjít nový singl Partynauseous s Lady Gaga. Slim The Mobster na twitteru ostře ryje do 50 Centa (album by u Aftermath asi stejně nevydal, pro novinku S.O.O.N. (Something Out Of Nothing) si Slim zařídil vlastní distribuci) a na závěr nejpřekvapivější zpráva.

Jen tak se objevil obrázek, na kterém jsou Dr. Dre a režisér F. Gary Gray a znamená to jednu věc. Začal se točit film o N.W.A. Dočkáme se reunionu alespoň na plátně? Na tuhle a další odpovědi si ještě budeme muset počkat. Dejte si tedy pár novinek a čekejte, kdy zmiňované projekty nakonec vyjdou.

Text: RingMan

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná