RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak dopadl nedělní zápas DJe Wiche ve dvou setech?

Zlatý dotek taktů českého hip hopu natáhl ruku, aby nás následně trochu profackoval. DJ Wich ještě během nedělního odpoledne upozornil na sociálních sítích: "Dnes střílim hattrick, krom remixu ještě večer uvidíš dva nový klipy v mojí produkci." V jeho případě nebývá slovo hattrick jen nahodilým lákadlem, byť jsme se nakonec museli spokojit "jen" se dvěma zářezy. Třetí novinka však nebude čekat za dveřmi dlouho.

V prvním příspěvku Wich opět remixoval. Po posledním přemapování pecky "Burn" s KSHMR & DallasK a trochu kolísavém remixu songu "Krásní lidé" z alba "Panorama" zazní v nové pětiminutovce "Birds Fly" opět Mr. Probz, hlavní tíhu nápadu ovšem nese Hardwell. Kdo nemá problém s vůní syntetické produkce, má o palivo na chvíli postaráno.

Novinkou vol. 2 se stal singl "Nezávislosť", do něhož si Máňu přizval Ego. Oproti několika posledním experimentům se třetina Kontrafaktu tentokrát vrací k interpretaci, na kterou je většina posluchačů přece jen zvyklejší. Rytmický buben plný kudrlinek opět reprezentuje Wiche v novém dresu - tenhle beat jistě neležel v šuplíku dlouho.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná