J Dillu potkáte momentálně ve společnosti Shabaama Sahdeeqa a Marvelouse Maga

Nic proti Marvelousovi ani Shabaamovi, ale jejich čerstvé EP God's Coin by snad obstálo i bez jejich účasti. Nebýt producentského vkladu jmen jako Giallo Point, M.W.P, nebo Flying Lotus, nahrávka by pravděpodobně zapadla někam do tracklistu. To, že jedna ze sedmi stop se opírá o prsty zesnulého J Dilly, je pro fanoušky někdejší éry třešní na dortu.

 
Zvuk čerstvé nahrávky God's Coin newyorského veterána a Nate Dogga východního pobřeží je správně dillovsky zasněný a dost dobře evokuje například poslední desku Yes od Slum Village. Přitom to není Detroit ani v nejmenším. Tisková zpráva si věří: „Tohle je rozhodně jeden z těch projektů, které si budete pouštět znovu, protože každá ze skladeb se týká stupňů života, kterým musíme a budeme muset každý čelit."
 
Když to oškubeme o všechny líbivé superlativy, je spojení schopného Maga se Sahdeeqem upřímnou a lyricky uvěřitelnou exhibicí. Posluchač z našich končin se s ní však musí ztotožnit podle svého. Diamant tahle věc za deset let nebude, díky následujícím dvaceti minutám se ten začátek podzimu ale snese tak nějak líp...
 
Na EP Shabaam Sahdeeq & Marvelous Mag - God's Coin měla týdenní exkluzivitu platforma Soundcloud. Projekt se měl už dávno přesunout na Bandcamp, ale zatím zůstává. Případně čekejte update. A jak říká Marvelous: "I riding, I hope, you're riding."
 
 
Zdroje: tisková zpráva, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná