Idea si po letech zasóluje, první singl ale ještě produkoval Fatte

Když nebudeme počítat pseudo počiny, jejichž vrcholem je pověšení na Bandzone, jsou v Čechách, na Moravě a ve Slezsku nějací rappeři, kteří by během šesti let vydali čtyři studiová alba, dva mixtapy a jednu společnou desku labelu?

Možná že ano, ale mnoho jich není a Ideova statistika budí respekt. Nyní si navíc konečně i zasóluje a nebude muset brát ohledy ani na nejbližší spolupracovníky: "Jsem rád, že jsem desku "Daleko blíž" začal vůbec točit. Upřímně mě sere situace, jaká v cz/sk hip hap rapu je. Díky tomu je možná moje nová deska něco jako miniprotest. Nezajímá mě 10 sponzorů, nezajímá mě swag, nezajímá mě bodání pér do zad, jsou mi u prdele YouTube views. Nesedím na prdeli z featuringů. Nikdy jsem nenosil sluneční brýle, když byla tma. A spoustu věcí cítím stejně jako vy, takže proto vznikla moje deska "Daleko blíž". První singl je temnější věc a je taková, jaká bude moje celá deska," ozřejmil zakladatel TNKD.
 
Disk, který ještě předběhnou srpnové sólo zastávky Fattea a Paulieho, tedy začal propagovat singl "Pod zem", jenž v nervózním beatu Davida Tesaře vystihuje sled aktuálních myšlenek autora. Stejně jako ale chybělo Agassimu něco do Samprase, i této skladbě s nespornou úrovní ono nespecifikované "něco" chybí. Pořád žiji v domnění, že má titulní pecka znít skoro až posvátně, zbourat barák, zadupat do země vše konkurenční, co se v poslední době v republice šustlo a nalákat na výsledný počin tak, aby nám už dlouhé týdny před premiérou tekly sliny jako Homerovi při konzumaci koblih.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná