Jak šlape Ideův poslední singl a kdo vše zavítal na "Daleko blíž"?

Do vydání desky Daleko blíž, kterou připravuje otec labelu Ty Nikdy – Idea, zbývá několik týdnů a po singlech Pod zem a Bezvětří je tak čas na singl poslední. Ten nese název Uhasit oheň a kromě Idey se na něm podíleli producent Inphy, DJ AKA a zpěvačka Zdenka Predná.

Výběr právě tohoto singlu objasňuje Idea ve stručnosti takto: „Tohle je pro mě jedna z nejlepších věcí z desky. Klidná, melancholická, s textem, který totálně reflektuje moje dosavadní kroky - i kroky do budoucna. Pro mě určitě nejlepší beat od Inphyho za jeho kariéru. DJ AKA dodal brutální wordcuty a všechno to podtrhla na vokálech Zdenka Predná.“Samotná deska vyjde v  pondělí 12. listopadu a fanoušci originálních nosičů se u ní opět mohou těšit na neobvykle zpracovaný obal, který mají na svědomí designéři Jak Kloss a Matěj Činčera. Ti v  minulosti spolupracovali například na obalech pro desky Dočasně nedostupní od IdeaFatte či Label od Ty Nikdy. Další neobvyklou záležitostí na albu je fakt, že se na něm nenacházejí žádní rappeři jako hosté.

V nadpoloviční většině skladeb však hostuje slovenská vokalistka Zdenka Predná a jako instrumentální host se v  jedné skladbě objeví také Radimo z  kapely Champion Sound. Posluchači, kteří pořád ctí poctivý DJing, si navíc přijdou na své díky precizním wordcutům, o které se postarali DJs Fatte, AKA, Maztah, Vec a Metys. Náladu alba pak dotvořili producenti Fatte, Inphy, Dubas, Dtonate, Peko a Bonus.

Na začátku měsíce listopadu pak budou na webu www.tynikdy.cz k desce spuštěny předobjednávky, které podpoří také jedno speciální překvapení.

Tracklist:
1.    Bezvětří (Prod. Inphy)
2.    Pod zem + DJ Fatte (Prod. DJ Fatte)
3.    Důchodce (Prod. Dubas)
4.    Uhasit oheň + Zdenka Predná, DJ AKA (Prod. Inphy)
5.    Adam + Zdenka Predná (Prod. Dtonate)
6.    Mantinely + DJ Metys (Prod. Inphy)
7.    Střepy z  minulosti + Zdenka Predná, DJ Fatte (Prod. DJ Fatte)
8.    Zloděj stínů + DJ Maztah (Prod. Inphy)
9.    Superhrdina + Zdenka Predná, DJ Vec (Prod. Peko)
10.    Nikdy víc + Zdenka Predná, DJ Fatte (Prod. Dubas)
11.    Poslední + Zdenka Predná, Radimo (Prod. Bonus)

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná