Hrozní lidé jsou na párty skvělí, říká Talib Kweli a jeho lidé na čerstvé kompilaci

Kdo se vyzná ve stopách Taliba Kweliho Greenea, zná i jeho nezávislé vydavatelství Javotti Media, jež kromě Kweliho sólových projektů zastupovalo v minulosti také jména jako Niko Is, MK Asante nebo Cory Mo. Label si (vzhledem ke svému založení teprve v roce 2011) zatím mnoho zásadních projektů neodkroutil, Talibovi fans však vezmou jistě za vděk kompilací skladeb, na níž se podíleli všichni zastoupení interpreti.

 
Série dvanácti skladeb z dílny Javotti Media nese celkem groteskní název Awful People Are Great At Parties a vedle Taliba Kweliho na kompilaci přispěli také Cory Mo, Space Invadaz, Niko Is a další zpěváci či zpříznění interpreti labelu. Pro koho je Javotti Media pouze synonymem pro zastřešující adresu Talibových projektů, bude se v tracklistu zřejmě orientovat podle (byť méně skvělého) pokračování singlu Every Ghetto.
 
Ke kompilaci přispěla celá plejáda producentů. Hi-Tek si ukousl smyslný instrumentál písně Wait pro Space Invadaz. Hluchá místa jsem pro změnu nemohl moc překousnout v Dillově instrumentálu písně Massive Funk, i když se takty nese typický detroitský odér. Jako další se na kompilaci hudebně podíleli Nottz, Big Gipp, Kaytranada, Scotty ATL nebo Thanks Joey. Zajímavou atmosféru doporučuji nepřeslechnout v písni Getting Better, kterou připravili Niko Is a Bizzy Crook.
 
Kompilaci Javotti Media - Awful People Are Great At Parties si můžete poslechnout pod článkem.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná