RUKAHORE_SHOP_BANNER

Hip-hop vs. Kendrick Lamar

Netrvalo to dlouho a Kendrickem rozvířené vody stojatého hip-hopu začaly chrlit tuny odpovědí na jeho "disstrack" Control. Pojďme se tedy podívat, kdo zveřejnil svou Kendrick Lamar response.

Překvapivě nikdo z jmenovaných v K.Dotově sloce. K situaci už se slovně vyjádřili Big K.R.I.T. a Meek Mill, ale jako první se k rapu odhodlal Joell Ortiz a pro všechny ostatní nasadil laťku vysoko. Na začátku to rozjede hodně tvrdě, jen škoda, že ke konci už mu trochu dochází síly. Joell, stejně jako třeba Mickey Factz, Cassidy nebo Mysonne použili původní beat a track pojali jako odpověď. Oproti nim stojí Lupe Fiasco a B.o.B, kteří mají vlastní hudbu a udělali to, po čem Kendrick volal, tedy rapují, co jim dech stačí. Hlavně tedy Lupe, který chvíli před SLR 2 vydal další novinku, DopeFrancis (American Trap).

Odpovědí přišla spousta, třeba i od basketbalisty New Yorku Imana Shumperta. A taky se stalo to, díky čemuž se Kendrick sám mohl prohlásil za krále New Yorku a co je dlouhodobým problémem scény na východním pobřeží. Styles P a Joe Budden se po zveřejnění songu do sebe pustili na twitteru. Beef na twitteru není žádná velká věc, ale i tak to ukazuje problém, kdy se místo rapu řeší osobní problémy. Kromě audio odpovědí jsem vybral i pár zajímavých postřehů z twitteru.
RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná