Hip Hop nezastaví ani mříže. První singl z alba 1991 je venku

Život si někdy svou cestu určí sám. Jednoho dne jste vycházející hvězdou české scény a nadějí mladé generace brněského rapu a ráno vás vezou do kriminálu za proměněnou podmínku. Takový příběh píše život Michala Michajlova. Ale ani mříže a zákon nezastaví to, co musí být vypovězeno. Jak zní tedy první singl z alba 1991?

Nejspíš nejosobnější a nejhlubší výpovědi ze strany Michajlova jen přijdou. Album 1991 stihnul nahrát za neuvěřitelné dva týdny, těsně před nástupem do výkonu trestu a vyjádřil se k tématům, která by jinak možná ani nezpracoval. Dnes máme možnost poslechnout první singl z tohoto alba, který obeatoval LKama a kde si vzal výkonnou produkci na starost DJ Opia. Mix a mastering je v rukou Matěje Straky z NERIEŠ, a probíhá za nepřítomnosti hlavního aktéra. Úkol tedy nesmírně těžký, avšak zatím se zdá, že Matějovy šikovné ručičky jej zvládají bravurně.
Tracklist a hosté z alba budou odhaleni až s druhým singlem, který se dočká i vizuálu. DJ Opia slibuje jména, které jsme zatím s Michalem na jedné skladbě neslyšely.  Mezitím se můžete kochat coverem alba, který zobrazuje Michajlova jako batole v náručí své matky.
Datum vydání zatím není jasné - podzim zřejmě brňenská partička nestíhá, tak se zde skytá možnost, že si počkáme až do Vánoc. Konec konců, kdo by nechtěl pod stromeček první české rapové album, které autor vydává počas výkonu trestu?

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná