RUKAHORE_SHOP_BANNER

Halloweenský beef nemohl zprostředkovat nikdo jiný než Madchild a Snak The Ripper

Jen pár dní zpět oživil rapové vody beef, jenž se rozhořel mezi kanadskou dvojicí Madchildem a Snakem the Ripperem. Po Drake vs. Meek Mill mají tedy příznivci ostrých řádků opět o zábavu postaráno. Navíc je celkem symbolické, že dva celkem hororově ladění tvůrci vyrazili na lov v období Halloweenu.

 
Celý beef měl podle noisey.vice.com odstartovat Madchildův Tweet: "Snak the Rippers name should be Snak the loud mouth piece of shit talking punk bitch. ..There I got that off my chest," z 28. října." Kromě obrázku však doplnil Snak první diss track "Assisted Suicide" také o hlasovou zprávu, ve které ho surreyský interpret prosí o odpuštění. Dvojice se měla podle Snaka potkat v roce 2011 během něčeho, co nazval Madchildovými "drogovými léty, během nichž se snažil překopat svou rapovou kariéru". Vencouverského střelce prý oslovili Madchildovi lidé s nabídkou zapojit ho do tehdy chystaného MADE Tour. 
 
 
"Jakmile tour začala, nezaplatil mi ten zkurvysyn ani cent, jak mi slíbil a v ten moment mi došlo, že to je naprostej sráč," odpověděl Snak pro noisey.com. "Potom jsem neříkal nic, když jsem koukal, jak mi ten chlápek krade fanoušky a zakousává se mi do mýho stylu. Nevěříte mi? Poslechnětě si Madchilda před rokem 2012. A pak si vezměte jeho pozdější věci. Mý album "White Dynamite" změnilo tomu zkurvysynovi život," doplnil Snak ke své ostré odpovědi.
 
Své slovo každopádně řekl již i Madchild ve své nahrávce "The Funeral". Ten se mimo majk na celou věc dívá mnohem vlažněji. "Jsem v klidu," oponoval Madchild pro Noisey.com. "Je to jen hip hop. Nemá smysl o tom přemejšlet, dokud prostě neodpovím. Nemá smysl se snažit vysvětlovat patnáctiletejm dětem, že jsem na tour. Nesedim teď doma jako Snak the Ripper právě teď," dodal. Na otázku směřující k jeho rychlosti odpověděl sebevědomě, že má show každý večer a nemohl se delší dobu dostat do studia.
 
Tahle věc se zatím zdá být dost osobní a dvojice kanadských bouřliváků v prvním kole předvedla, že to myslí vážně. Po delší době tu opět máme beef ze sekce hardcore hráčů. Drake vs. Meek Mill jsou oproti tomuhle přece jen tak trochu vanilka... Bude další kolo? 
 
 
Zdroje: noisey.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná