Halloweenská nadílka stojí za pozornost

U nás se chodí na koledu na Velikonoce, no děcka v Americe si sladkosti domů donesou vždy poslední říjnový den. Naštěstí tu zbylo i něco pro nás a to ani nikam nemusíme chodit.

Tento den si totiž pro vydání svého alba vybrala hned řada lidí. Něco z mého výběru vyšlo buď o den dříve nebo později, ale hlavní je tady hudba a ne den vydání. Jako první bude to, o čem jsem informoval předem tedy EP Black Fall od Yelawolfa a DJe Paula. Pět tracků je sice málo, ale já preferuji kvalitu. Zamrzí jen přítomnost DJe Whoo Kida. Ale třeba to překousnete stejně jako po zaslechnutí tónů od Led Zeppelin.

Předem ohlášeno bylo i vydání prvního společného projektu tria Serial Killers, které tvoří Xzibit, B-Real a Demrick (Young De). To délkou odpovídá LPčku, stejně jako produkčními hodnotami. Lepší než vypisovat je bude lepší si první vydání sériových vrahů poslechnout. I Lloyd Banks se rozhodl, že své Vol. 1 ze série All or Nothing vydá na Halloween. Mixtape má podtitul Failure's No Option. Možná by se hodilo i Better Late than Never, ale pokud bude pokračovat tam, kde skončil s mixtapy The Cold Corner a V6, tak mu ty odklady odpustím.

Action Bronson slíbil druhý díl Blue Chips na první den v listopadu, kdy bude pršet. Nakonec vyšel hned prvního listopadu, protože na počasí není spoleh. Během hodinového poslechu se budete bavit jako u všeho, co Action vydá. A co ten speciální utajovaný host na Rolling Thunder? Prý to měl být Cam'Ron, ale spolupráce nedopadla a tak je hostem... To zjistíte sami. A na závěr něco od Jet Life. Smoke DZA a Curren$y se na EP The Stage spojili s Harry Fraudem. Výsledek je sice krátký, ale třeba se v budoucnu dočkáme pokračování.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná