Freeway a Girl Talk mají společné EP

Vousáče Freewaye netřeba představovat, ale věřím, že producent Girl Talk, který je taktéž z Pennsylvanie, tak zavedené jméno mezi čtenáři není.

Vlastním jménem je Gregg Gillis a jeho zálibou jsou mash-upy, nebo spíše plunderphonics, což je složitější název pro hudební koláže. Není nic jednodušího, než si jeho alba poslechnout, protože je nabízí zdarma. Na tom posledním All Day z roku 2010 je totiž přes 300 samplů a rozhodně se mu nechtělo vyřizovat jejich legální použití. I proto funguje pod labelem Illegal Art.

Samplování hrálo roli i na nově vydaném EP Broken Ankles. To je taktéž zdarma šířitelné a doporučuji se nejdříve podívat na videoklip k Tolerated s kanibalem Waka Flockou. Ten skvěle paroduje klip k Bitter Sweet Symphony od The Verve, který všichni znají a pokud náhodou ne, tak to nikomu neříkejte a doplňte si vzdělání. Richard Ashcroft na chodníku šel slepě vpřed, to Freeway a Girl Talk se občas zastaví a udělají pěkný bordel. Zbytek EP pak kromě intra nabízí další čtyři tracky a dvě sloky od Young Chrise a Jadakisse.


Download Mixtape | Free Mixtapes Powered by DatPiff.com

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná