Freestyly, remixy. J. Cole naznačuje spolupráci s Kendrickem Lamarem

Tradice jsou za mořem skvělým obchodním artiklem. Až tak dobrým, že svátek následující po Dni díkůvzdání, známý u nás jako Černý pátek, je nakupování přímo zasvěcen. Prodat se nám tak pokoušejí i Kendrick Lamar a J. Cole, kteří si speciálně pro tento den připravili párek remixů na toto téma. O poslední utkání mezi Kalifornií a Severní Karolínou se však rozhodně nejedná...

 
Redaktoři zahraničních magazínů volají po společném projektu Kendricka Lamara a J. Colea již delší dobu. Těsnější spolupráce přichází nyní. Oba autoři mají venku alba, která se rozhodli podpořit vzájemným remixem vybraných skladeb. Zatímco J. Cole přemíchal po Kendrickovi track "Alright" z jeho veleúspěšné desky "To Pimp A Butterfly", K. Duckworth pro zremixoval loňskou píseň " 2014 A Tale of 2 Cititez" z CD "Forest Hills Drive".
 
Žádná z nahrávek sice zatím neříká k případnému kolabu nic konkrétního, konec Coleova remixu však naznačuje, že v únoru by se mohlo dít něco... velkého. Server blackouthiphop.com hledá spojitosti: "When you nad K. Dot shit dropping? Bitch never, they can't handle two Black niggas this clever. But this February, bet shit get scary when I fuck around and drop," zazní v závěru remixu "Alright". Server hiphopdx.com však bere stejné řádky rovnou jako potvrzení. Uvidíme brzy.
 
 
 
Zdroje: blackouthiphop.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná