Fantom feat. Punchline - Breakdance (prod. Rumplestiltz, cuts DJ MikroMan)

Slovenský Fantom začal kromě jiného brouzdat Pražské ulice. Měli jste možnost slyšet obsáhlé interview na Radiu Spin, horkou novinku s bratislavskou crew Úplný Konec a světlo světa uzřel i klip k této hostovačce.

Zkrátka a dobře, vše nasvědčuje tomu, že letos se dočkáme. Ne příchodu Godota, ale něčeho podobně zdlouhavého. A to je sólové album půlky někdejšího Kruscifixu, Fantoma. Přináší horkou novinku, kterou několik z vás, co show na Spinu slyšeli, už mělo možnost zkontrolovat. Fantom ma historií zajímavých hostovaček, ale tahle je ze všech rozhodně nejzajímavější. Člen formace EMC, Punchline. Živoucí legenda. 

Beat od Rumplestiltza má výbornou atmosféru. Klavírní sample v pozadí s kombinaci s kvalitními cuts od MikroMana navozuje atmosféru špinavých devadesátek. Punchline svého jména dostál na plné úrovni. Ostatně, posuďte sami:

Yeah, I write raps, sick like a cardiac,
you n***as not that ill, like hypochondriac

Fantom se na beatu cítí evidentně spokojeně, jeho lámaní rýmu přes takty je výborným obohacením a ukazuje tak, že jeho technika ani po letech stagnace nezapadla prachem.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná