EP zdarma ze stanice IF jede v osvědčených kolejích. Vlak dohnal i Rest

Díky překroucení názvu loňského releasu Rap, který vydali IF, na Rep se může zdát, že v případě nově uvolněné čtveřice skladeb si na své přijdou hlavně fanoušci odložených chlebíčků. Autoři se však v tiskovce na webu labelu brání konspiracím o vyjídání zbytků z lednice: "Vlastně nás nenapadlo jít ze studia pryč, pracujem konstantně, práce a výsledek Rapu nás nakopl k tomu se nevzdálit."

 
Ve shrnující zprávě si Pepek s Fattem neodpustili malý výlet do minulosti, kde vyjmenovali několik úspěchů svého posledního nosiče a nezapomněli se ohlédnout ani za cestou k němu. Došlo samozřejmě i na nedávnou nominaci alba na cenu Anděl. Protože je Rap artefaktem především pro příznivce praskajících samplů, očekávali jsme trochu, že po vinylové verzi přijde ještě release na audio kazetě.
 
Namísto toho IF posílají čtveřici nových skladeb, které svým pojetím zůstávají pevně sedět na boombapové židli. Vedle okouzlujícího singlu Přes noc si tak můžete dokreslit příběh desky díky garážové samplovačce LOL nebo textově duchaplné piánovce Michael Jackson aka "Tak vyfoť si ten moment, za hodinu bude po všem". Rest svou absenci na desce jakožto jediný člen labelu dohání v kousku BMBP, kde se za pomoci MNOHA dalších boombapových jmen snaží vzkřísit loni zesnulého Seana Price.
 
"IF tu jsou léta. Na cestě ke kořenům kmenu IF našli Rap. Vyprodalo se. Venku jsou 4 klipy. Za sebou úspěšné Rap turné. Rap nafasoval nominaci na Anděla v kategorii Hip-Hop… Co víc? Dárek? Máte ho mít. 1.3. vychází Rep. Free download EP, e-nosič, který vychází ze zvuku desky Rap, ale je už zase kousek jinde," uvádí se k novému EP na stránkách ifrep.cz.
 
Rep si tak můžete stáhnout na stránkách tynikdy.cz nebo přímo pod speciálním odkazem ifrep.cz. V řešení je také release přes Spotify.
 
 
Zdroje: tynikdy.cz

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná