Eminem se bez boje nevzdává

Zrovna nedávno jsem si říkal, jak to vypadá s novým albem rapové hvězdy z umírajícího Detroitu, které má vyjít tento rok.

Osmá studiovka nemá veřejně známý název ani přesné datum vydání, ale nyní, kdy je venku nový song z alba, nemám pochyb, že by se číslovka v roce vydání měnila. U předchozích dvou alb byl časový rozdíl mezi vydáním prvního singlu a vydáním alba dva až tři měsíce, takže času je pořád dost. Survival sice není ohlášen jako první singl z alba, ale podle oficiálních informací se jej dočkáme brzy. Survival je jen taková ochutnávka, která si odbyla premiéru v traileru k chystanému pokračování herní série Call of Duty s podtitulem Ghosts a následně vyšla samostatně bez rušivých zvuků zbraní a výbuchů. Za rockově laděným beatem stojí DJ Khalil a v refrénu Eminema doprovází Liz Rodriguez z Khalilovy skupiny The New Royales. Tohle trio se už několikrát potkalo - na Recovery a Bad Meets Evil.

Tak snad brzy pro vás budeme mít další informace o desce, na které se podílejí No I.D., Slaughterhouse, Big Sean, Black Hippy a různí pravidelní spolupracovníci Eminema. Minimálně klip k tomuhle tracku má vyjít brzy, takže na ten upozorníme.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná