eLKa zamířil na Revoltu. Jak přesně se mu ho povedlo trefit?

Možná jste si všimli taky. Klášterecký "Vinnie Paz" eLKa, v jehož souvislosti jsme vám nedávno nabízeli singl "Sewer", má za sebou mediální přestřelku s Revoltou. Jedním z výstupů fanouškovsky vděčné kauzy je i diss track "R.I.P.", ve kterém někdejší známý freestyler pumpuje svá slova do beatu domácího beatmakera Daldy, s nímž loni spáchal celý dlouhohrající projekt "Apokalypsa".

Od člena party Led´n´ice má jít o poslední výstřel a měli bychom tedy být svědky rozhodující úderu, který má protivníka rozkouskovat na nudličky stejně jako se to povedlo Jay-Zmu v mocném "Takover", kde to schytal nejen Nas, ale třeba i Prodigy z Mobb Deep.
 
"Nakonec jsem se uplně vykašlal na video, protože mojí motorový hubě občas nejde rozumět a jde hlavně o text, tak jsem se rozhodl vypálit skladbu i s textem. Já nejsem na nějaký vyjadřování ve videu, moje vyjadřování posílám ven v podobě skladeb a tak to bude vždycky. Tohle je poslední věc, kterou vypouštím a od tohoto momentu přestávám odpovídat na otázky ohledně osoby s názvem Revolta, která pro mě umřela a budu rád když o ní uslyšim co nejmíň. Pokračuju dál v tom, co mě baví a omlouvám se vám, že jsem se zasekl touhle událostí, ale věřte že je důležitý vyložit karty a teď můžu pokračovat v klídku dál," napsal na svém Facebook profilu dlouholetý fanoušek hokejového týmu z motorového města, jenž by měl ještě do konce právě probíhajícího roku nabídnout společnou skladbu s Olgou Lounovou.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná