Dvojice bangerů na pondělní rozjezd

Vstup do nového týdne bývá obtížnější, ale mám tu něco, co vás nakopne a udělá tuto situaci zvládnutelnější. Jsou to dvě bomby do vašich uší, po kterých budete mít energie na rozdávání.

První z nich je obklopeno neznámem, protože ƱZ vážně není žádné velké jméno, které by se odnikud dostalo na velké weby. Tipuju tu na další virální personu, ala Captain Murphy. Trap music v poslední době silně posiluje za pomoci elektroniky a toho využívá i ƱZ ve své sérii Trap Shit. Na třetí části jsou nešeptající Trae, k tomu nyní velmi žádaný Problem a taky Trinidad James. Pokud vás to chytne, tak zde stahujte mixtape Balltrap Muzic Vol. 1.


To jméno Hit-Boy je známo více lidem. Ten svou rapovou kariéru bere vážně a ke tvorbě beatů si nedávno přibral ještě šefování ve svém vlastním labelu Hits Since 87 pod Interscope. On sám je samozřejmě jedním ze čtyř členů. Těmi ostatními jsou zpěvák a producent K. Roosevelt a dvojice Audio Push, která loni v listopadu vydala mixtape Inland Empire. Na něm se nachází i track Them Ni**as, ke kterému se tady válí klip, sloužíci jako promo ke kompilaci All I’ve Ever Dreamed Of. Její datum vydání je stanoveno na zítřek.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná