Drogy vyhrály. KRS-One se na nové desce opřel do společenských témat

Jedním z nejlepších tajemství Bronxu je nepopiratelně KRS-One, jehož kariéra ne tak dávno přestřihla vítěznou pásku stále ještě neuvěřitelných třiceti let. Jeden z největších mocipánů hiphopové kultury ovšem nepatří k těm bohům, kteří by dřepěli na Olympiku a vrtali se v nose. Naopak. The Blastmaster promlouvá deskou "Now Hear This" především k dnešní mladé generaci posluchačů.

 
Pohled na cover KRSova nového CD říká, že tahle hudba se neleskne. Pod provařeným fontem s typickou represent fotografií se ukrývá vydatná porce o osmnácti skladbách, jejichž obsah je věnován především mladší genraci posluchačů. KRS cítí coby jeden z největších rapových mastodontů povinnost "poučit a osvítit" mladou generaci posluchačů a na "Now Hear This" se věnuje společenským nebo politickým tématům. 
 
Hvězda line upu Hip Hop Kempu 2014 například jasně shrnuje stav drogové scény v bombě "Drugs Won". Ve skladbě "Sound Man" pro změnu vzádává hold všem, kteří pečují o kvalitní zvuk na koncertech a vůbec se starají o výhybky na cestách hudby k posluchačům. Navzdory působení na mladou generaci zůstává produkce KRSovy desky tradiční. Zároveň si můžete být jisti, že tenhle extrakt je 100% KRS. Žádní hosté se nedostavili.
 
Album "KRS-One - Now Hear This" právě vychází. Poslouchat a stahovat jej můžete prostřednictvím přehrávače.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná