Dorazila předvánoční nadílka

Nutno uznat, že je opravdu bohatá. A nenechte se odradit neznámými jmény, každý nějak začínal. Stát se známým je dnes vcelku jednoduché. Stačí něco umět a nahrát to na Youtube. Třeba jako to udělal Kanaďan s pseudonymem The Theorist. Před třemi lety nahrál své první video, ve kterém na klavíru hraje singl od Ushera. Od té doby si po svém zahrál třeba N*ggas In Paris, Work Out od J. Colea a nově třeba Swimming Pools a právě Kendrickův singl v upravené podobě najdete na Music Of The Night 2, tedy na druhé kompilaci klavírových předělávek. Volba padla na songy od J. Colea, Drakea, Miguela, Franka Oceana či The Weeknda. Najdete tam jak instrumentální předělávky, tak i původní verze, do kterých je klavír připojen. Pokud vás to zaujme, tak doporučuji navštívit jeho web, stáhnout si i první díl a potom dvojici EP Riddles of the Mind a Ascension, kde už je jeho vlastní tvorba.

The Theorist – Music Of The Night 2
Za druhým dárkem stojí DJ Burn One. Jeho typický hořlavý tag jste možná slyšeli v beatech, které si objednali Yelawolf, Rittz, Freddie Gibbs, Young Buck nebo Cory Mo. Zatím posledním zákazníkem byl Floriďan J NiCS, který si objednal rovnou celé album. Vytvořili tak spolu DarkSide. Cestu na album si našli oba MCs z ¡MAYDAY!, kteří jsou taktéž z Miami a vedle nich ještě Freddie Gibbs. Jestli se vám tohle trefilo do vkusu, tak možná oceníte i Southern Niggas Ain’t Slow: The Product, které J NiCS vydal začátkem roku. I DJ Burn One toho vyprodukoval dost, stačí hledat.Aktivní je i bývalý člen G.O.O.D. Music - GLC. Po výborném albu Cathedral z letošního května, které bylo kompletně pod vedením Blended Babies, se rapper, jehož nejoblíbenějším slovem je bezpochyby ism, rozhodl vyzkoušet více různorodou produkci a tak se na Silence of the Lames vystřídalo čtrnáct beatmakerů. Došlo i na shledání s bývalým kolegou z The Go Getters a později i G.O.O.D. Music, Really Doe hostuje na úplně posledním tracku Everything.

A když jsem na začátku říkal, že nabídka bude bohatá, tak připojím ještě tři kousky. Člen Money Making Jam Boys a blízký spolupracovník The Roots vydal EP Our American Cousins, na kterém nechybí Black Thought, Glasses Malone se na novince Glass House odklonil od west coast zvuku a další mixtape vydal Young Jeezy. Ty předchozí nebyly ničím výjimečné, takže jsem zvědav, jak dopadlo It's Tha World.
 


RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná