Dj Opia se ohlédl za posledními deseti lety. Co vše se vlezlo na jeho neoficiální "bestofku"?

Název "2002 - 2012" musí trknout i ty méně chápavé. Brněnský Dj Opia (Naše Věc, Illuzionists) se ohlíží přes rameno a nabízí pár "notiček", kterým se věnoval v uplynulé dekádě. Sám to nazývá "hlučnějším tichem před bouří", kterou bude v dohledné době představovat koncepční materiál "Filmtape", na němž průběžně dělá dva nebo tři roky.

 
"In Da Building" jsou Naše Věc, Jay Diesel, Esoteric, AMO, Idea, Monkey Business, Puding paní Elvisovej, Oliver Lowe, Monika Bagárová či Tafrob, který bude mít mimochodem na své třetí studiové nahrávce "Krásný ztráty" od Opii hned dva podklady.
 
"Dá se říci, že se jedná o best of za posledních deset let, kdy jsem si říkal, že spoustu lidí se k určitejm věcem, který byli kolikrát i malinko mimo žánr, nemuseli dostat. Proč to tedy neshrnout do takové kompilačky. Skladby jdou chronologicky, podle let, tak, jak vycházeli. Samozřejmě má každá malinko jinej zvuk, neboť vycházely v úplně jiný době, byly dělaný na jinejch mašinách, míchaný v různých studiích, různejma lidma. Je to pro mě zajímavý, pozorovat ty tracky vedle sebe. Snad to bude i pro posluchače. tracky jsem vybíral podle citu a samozřejmě dle nějaké reprezentativnosti popatné té době a ke kterejm mám nějakej vztah. Jako okořenění jsou tam i věci v instrumentulní podobě a věci, který třebas nikdy nevyšly," představil svůj čerstvě zveřejněný projekt "2002 - 2012" jeden z nejdůležitějších hiphopových producetů země.

Download: Dj Opia - 2002 - 2012

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná