Dj Fatte se vydává obhajovat tiul nejaktivnějšího domácího producenta

Dj Fatte už je skoro jako Woody Allen, jen s tím rozdílem, že zatímco světoznámý newyorský režisér, scénarista, herec, spisovatel a kdo ví co všechno každý rok neúnavně nabízí jeden film, hyperaktivní beatostroj z Ty Nikdy rok co rok poskytuje jednu sólovou desku.
 

Poté, co v srpnu 2011 debutoval prvním instrumentálním projektem "Což takhle dát si Tesař", se v srpnu 2012 - téměř na den přesně - vrací s následovníkem "Fatte No More", což je poté, co Faith No More nezahráli na Rock For People a Zeměvzduch vydali mixtape "Fake No More", velmi aktuální název, jenž jen tak nezapadne.
 

Bývalá opora DeFuckTa, která obhajuje svůj titul nejaktivnějšího tuzemského producenta, rovnou všem zájemcům poodkrývá singlovku "Taste of DJ Fatte". "Fanoušci mohou očekávat spíše klidnější polohu a občas až temnou atmosféru. Ze všech beatů však půjde cítit nezaměnitelný Fatteův rukopis," láká label, který vyšle jeho šestnáct nových stop do hry první den Hip Hop Kempu (16. srpna) - tedy ve stejný termín jako Paulie Garand.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná