DJ Fatte na velikány nezapomíná. Jaký poslal pozdrav dvacet let zesnulé legendě?

Na páteční podvečer si pro vás nejproduktivnější a nejlepší český producent klasických beatů DJ Fatte připravil překvapení. Dnes tu máme jedno velmi smutné výročí, protože přesně před dvaceti lety byl sedmkrát postřelen jeden z nejlepších rapperů historie, který na následky postřelení bohužel zemřel.

 
Lamont Coleman byl členem legendární skupiny Diggin' in the Crates Crew. Má na kontě dvě skvělý alba, první vyšlo v roce 1995 Lifestylez ov da Poor & Dangerous a druhé The Big Picture, to začal nahrávat v roce 1997, ale vyšlo až po jeho smrti v roce 2000.
 
 
Majitel jedinečného hlasu, naprosto dokonalý techniky, vlastník hitů jako Ebonics, The Enemy, MVP a jedné z největších hip hopových hymen devadesátých let Put In On pocházel z New Yorku, kde se narodil 30. května 1974. Stihl toho opravdu hodně, jenomže o 24 let zemřel v Harlemu. Poctivým fanouškům se navždy vryl do paměti a spoustu z nich o něm tvrdí, že byl a navždy zůstane nejlepší.
 
 
Jít a udělat remix na mega hit v den takového výročí chce odvahu, jenomže DJ Fatte má zlaté ručičky a láska ke krásnému hip hopu je jeho parketa, tak si užijte tenhle povedenej remix a zavzpomínejte na legendu. RIP!
 
Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná